RU

Суддя дозволив Ірині Луценко побачитися з чоловіком

18.05.2011, 16:25
Суддя дозволив Ірині Луценко побачитися з чоловіком - Фото
33bd841f537656d885f4c20c71d52b90.jpg

Суддя дозволив Ірині Луценко побачитися з чоловіком

Суддя Печерського районного суду Києва видав Ірині Луценко дозвіл на побачення з чоловіком у лікарні.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", дозвіл видав суддя Сергій Вовк, який згідно з результатами автоматичного комп'ютерного відбору буде розглядати справу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

С.Вовк також вів попередні слухання у справі колишнього першого заступника глави правління НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка і екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка. У квітні захист подавав клопотання про відведення С.Вовка, аргументуючи це тим, що сумнівається в об'єктивності судді. Клопотання не було задоволено, але по суті справу розглядає колегія суддів.

Нагадаємо, вчора І.Луценко не потрапила до чоловіка з "технічних причин": суддя у "справі Луценка" ще не був визначений, а прокуратура вже не видавала дозволів на відвідування. І.Луценко вчора просила видати такий дозвіл голови суду Інну Отрош, але дістала відмову: "Вона мене прийняла, але сказала, що не може порушувати закон, що це не її компетенція, і що дозвіл мені надасть суддя у справі".

Ю.Луценко почав голодовку 22 квітня, після рішення суду чергового разу продовжити термін його ув’язнення, незважаючи на те, що політик вже завершив ознайомлення з матеріалами порушеної проти нього кримінальної справи. 10 травня Ю.Луценка перевели з Лук’янівського СІЗО у лікарню швидкої допомоги. У вівторок його дружина Ірина Луценко заявила, що лікарі категорично просять екс-міністра припинити голодовку, інакше вони не зможуть його врятувати: "Стан мого чоловіка критичний... Починаються безповоротні процеси".

Вчора Генеральна прокуратура України повідомила, що передала "справу Луценка" до Печерського суду Києва для розгляду по суті.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Луценка": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини