RU

Суддів з будівлі Кловського палацу вивели під крики "Ганьба!"

07.04.2014, 11:06
Суддів з будівлі Кловського палацу вивели під крики
5952464573d65e2b8820c42d7783ff60.jpg
Суддів, які змогли потрапити в будівлю Кловського палацу, де сьогодні мав відбутися позачерговий з'їзд Верховного Суду України, вивели з будівлі через коридор ганьби.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, учасники Майдану після того, як судді обхідними шляхами увійшли в будівлю, почали перелазити через паркан і відкрили ворота в двір, потрапивши в будівлю ВСУ. Після цього, вони зробили коридор, через який під крики "Ганьба!" всі судді вийшли з приміщення.

Через кілька хвилин у двір увійшов голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович. Учасники Майдану оточили його і заблокували у дворі. Лавринович на місці спробував безуспішно комусь додзвонитися. Після того, як його почали закидати листами "люстраційна декларація", Лавринович вийшов з двору ВСУ і сів у автомобіль. Ще кілька хвилин активісти не давали автомобілю від'їхати з території ВСУ.

Нагадаємо, на думку активістів, сьогоднішній з'їзд мав "спробувати закріпити своїх найбільш одіозних представників у новому форматі судової влади".

Читайте також - Активісти блокують екстрений з'їзд Верховного Суду України

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини