RU

Судді відмовилися зачитувати окрему думку у справі Луценка

29.11.2012, 13:58
Судді відмовилися зачитувати окрему думку у справі Луценка - Фото
Юрій Луценко

Апеляційний суд Києва не зачитав окрему думку одного з суддів до рішення по скарзі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на рішення Печерського районного суду.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, 22 листопада суд в повному обсязі відхилив апеляційну скаргу Луценка, але до рішення додавалася окрема думка одного із суддів. Сьогодні ж суд лише зачитав мотивувальну частину рішення, не згадуючи про цю окрему думку.

Раніше Луценко кілька разів голосно просив суддів зачитати окрему думку, але вони не відреагували.

Прокурор Дмитро Лобань пояснив журналістам, що, згідно з КПК, окрема думка не підлягає оголошенню, але долучається до матеріалів справи. "З нею можна буде ознайомитися учасникам процесу безпосередньо в матеріалах", - пояснив він, додавши, що сам поки цю окрему думку не бачив.

Адвокат Ігор Фомін зазначив, що в найближчі дні звернеться із заявою до суду, щоб отримати доступ до матеріалів справи і прочитати цю окрему думку: "Поки ми її не бачили. Суддя не задовольнив наше клопотання і не назвав, хто саме з суддів написав цю окрему думку. Ми не знаємо ні її змісту, ні хто її написав".

На уточнююче запитання, чи були у мотивувальній частині рішення вагомі аргументи і докази провини Луценка, Фомін заявив: "Я можу так сказати - ти винен вже тим, що хочеться мені їсти. Там немає ні логіки, ні фактів, ні закону".

Нагадаємо, в серпні Печерський районний суд Києва виніс Луценку вирок по другому епізоду його справи - покарання у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків, на три роки. Вирок був винесений у рамках кримінальної справи про службову недбалість при розслідуванні кримінальної справи про отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка. Екс-міністр внутрішніх справ відбуває покарання в Менській виправній колонії (Чернігівська область), куди був переведений з Лук'янівського СІЗО після оголошення обвинувального вироку.

Досьє на Юрія Луценка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини