RU

Судді не можуть спати і їсти після дзвінків Портнова, - Кармазін

18.01.2013, 14:42
Судді не можуть спати і їсти після дзвінків Портнова, - Кармазін - Фото
Юрій Кармазін
Звільнення Андрія Портнова з посади керівника головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента не означає, що він втратив вплив на судову систему, пише на своїй сторінці в Facebook колишній депутат Юрій Кармазін, коментуючи звільнення Портнова.

"Він не перестав бути членом Вищої ради юстиції, не перестав бути радником президента... Всі судді тремтять, коли він дзвонить. У мене були розмови з декількома суддями, які говорили, що коли з ним говорили, то потім навіть ні їсти, ні спати не могли", - пише Кармазін, відзначаючи, що Портнов "програв кілька важливих матчів", але вплив ще не втратив.

Говорячи про причини такого рішення, політик зазначив, що президенту "набридли доповіді, в яких все класно в судовій системі, а в Європі програються справи". "Спайка, яка існує між Лавриновичем, як міністром юстиції і Портновим, як керівником головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента така, що стала відомою навіть в Європі, а результативність не є такою, яку очікував президент", - зазначив екс-депутат.

Раніше президент Віктор Янукович звільнив Портнова з посади свого радника - керівника головного управління з питань судоустрою адміністрації президента. Іншим своїм указом Янукович призначив Портнова радником президента.

За словами глави АП Сергія Льовочкіна, Портнов буде курирувати весь круг питань реформування правоохоронних органів і органів юстиції. У сферу відповідальності Портнова увійде моніторинг процесу реформування кримінального судочинства у зв'язку з початком дії нового КПК, "імплементація якого знаходиться у сфері особливої ​​уваги глави держави".

Досьє на Юрія Кармазіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини