RU

Судді КСУ не змогли обрати главу: кандидату не вистачило голосів

19.05.2017, 12:41
Судді КСУ не змогли обрати главу: кандидату не вистачило голосів - Фото
db049bdaf2d44f351999fb33588c85d4.jpg
Судді Конституційного суду на спеціальному пленарному засіданні в четвер, 18 травня, не змогли обрати собі голову: за кандидата на посаду було віддано недостатньо голосів. Про це повідомила керівник прес-служби КСУ Наталія Муха, передає Укрінформ.

"Вчора було засідання, на якому таємним голосуванням обирали голову Конституційного суду. Нікого не вибрали. Кандидат, який висунув свою кандидатуру на посаду глави, не набрав достатньої кількості голосів, тому будуть ще одні вибори", - сказала вона.

За словами Мухи, дата проведення наступного засідання з питань обрання голови КСУ поки невідома.

У той же час ЗМІ з посиланням на обізнане джерело повідомляє, що суддею, який висунув свою кандидатуру на посаду глави Конституційного суду, був Володимир Мойсик.

Зараз обов'язки голови КСУ як старший суддя за віком виконує Юрій Баулін, проте його суддівські повноваження закінчуються менш ніж через місяць - 3 червня 2017 року. В цей же день закінчуються повноваження ще одного судді КСУ - Сергія Вдовиченка. Він, як і Баулін, свого часу був призначений за квотою президента.

Читайте також: Звільнений парламентом суддя повернув собі крісло в КСУ

Таким чином, зазначає Укрінформ, після 3 червня орган конституційної юрисдикції буде працювати в складі 13 суддів. У той же час для обрання голови необхідно, щоб за кандидата проголосувало не менше 10 членів КСУ.

У разі необрання нового голови до 3 червня його обов'язки виконуватиме старший суддя за віком Віктор Кривенко.

11 квітня 2017 року Верховна Рада у другому читанні провалила законопроект про Конституційний суд.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини