RU

Суд зволікатиме з рішенням по касації Тимошенко, - Власенко

21.08.2012, 13:40
Суд зволікатиме з рішенням по касації Тимошенко, - Власенко - Фото
Сергій Власенко

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко прогнозує, що Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ винесе своє рішення по касації у газовій справі не раніше початку вересня. Про це він повідомив журналістам після завершення судового засідання.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Власенко уточнив: "Те, що відбулося з оголошенням рішення суду касаційної інстанції, є безпрецедентним для України. Цей суд, наскільки мені відомо, і з моєї практики, жодного разу не віддалявся в дорадчу кімнату, не повідомивши про дату і час оголошення тексту свого рішення . Це свідчить про те, що влада збирається маніпулювати і з датою, і зі змістом цього документа".

Власенко нагадав, що у справі
Леоніда Кучми суд з дорадчої кімнати вийшов через 20 хвилин. "Я переконаний, що, скоріш за все, це рішення буде оголошено через два дні після засідання в харківському суді (11 вересня, - ред.). Це повинно відбутися 100% після 28 серпня, після слухання справи в Європейському суді з прав людини, але я б прогнозував орієнтовно 10-13 вересня, в залежності від того, які дні будуть робочими", - сказав він.

Нагадаємо, прокурор Оксана Дрогобицька просить Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ не задовольняти касацію по газовій справі Юлії Тимошенко. Сторона захисту в касаційній скарзі просить скасувати вирок Печерського суду. Колегія суддів пішла для ухвалення рішення у справі до нарадчої кімнати.

11 жовтня Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України в рамках справи про перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових угод з РФ в 2009 році.


Досьє на Юлію Тимошенко


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини