RU

Суд знову переніс розгляд скарги Луценка

20.02.2013, 16:45
Суд знову переніс розгляд скарги Луценка - Фото
Юрій Луценко
Печерський райсуд Києва переніс розгляд скарги екс-голови МВС Юрія Луценка на постанову про закриття кримінальної справи за його заявою про скоєння злочинів посадовими особами Генпрокуратури та суддями Печерського і Апеляційного судів столиці. Засідання перенесено на 5 березня. Відповідне рішення ухвалив сьогодні суддя Віктор Кицюк, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, на минулому засіданні було відхилено відведення головуючого судді, заявлений Луценко, і скаргу колишнього міністра внутрішніх справ продовжив розглядати Кицюк. Луценко заявив, що не отримував ніяких рішень про відведення.

Сьогодні він оголосив протест на дії головуючого судді, оскільки тільки вчора отримав повістку. "За законом ви повинні були за три дні направити мені повістку. Якщо я отримав її 19 лютого, судове засідання мало бути призначено не раніше 22-го числа, а не сьогодні. Я вимагаю, щоб ви припинили порушувати закон", - сказав Луценко .

Він додав, що не має можливості ознайомитися з матеріалами справи. Враховуючи це, Кицюк прийняв рішення зробити копії матеріалів справи і направити їх для ознайомлення Юрію Луценку в Менську колонію. Для цього в судовому засіданні оголошено перерву.

Відзначимо, 11 лютого суд вже переносив розгляд скарги Луценка на невизначений термін. У відповідь на це екс-міністр зажадав відводу Кицюка, пояснивши, що перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін може впливати не тільки на представника прокуратури, але й на суддю Кицюка.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини