RU

Суд залишив Хорошковського у виборчій гонці

30.09.2014, 17:27
Суд залишив Хорошковського у виборчій гонці - Фото
Валерій Хорошковський
Київський Апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову кандидатів у народні депутати Сергія Лещенко, Мустафи Найєма та Світлани Заліщук до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати рішення ЦВК про реєстрацію Валерія Хорошковського у списку партії Сильна Україна. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Представник кандидата в народні депутати Світлани Заліщук Тетяна Козаченко, обгрунтовуючи позов, звернула увагу на те, що останні два роки Хорошковський не проживав на території України, про що сам Хорошковський повідомляв у своїх інтерв'ю.

Представник ЦВК Світлана Чернюк підтвердила інформацію позивачів про те, що Хорошковський, відповідно до документів Держприкордонслужби, виїхав з України від 28 грудня 2012 року і повернувся 21 вересня 2014 року. У той же час, в ЦВК були подані документи про те, що Хорошковський у цей час був у відрядженні і на лікуванні.

Представник третьої особи Ярослав Порохняк підтвердив, що Хорошковський був направлений у відрядження "Київською правничою компанією" з метою встановлення контактів, зокрема, в країнах ЄС і Швейцарської конфедерації. Крім того, за його словами, з 15 березня по 18 вересня 2014 року Хорошковський перебував на лікуванні. Порохняк не вказав, з якими саме організаціями мав налагоджувати контакти Хорошковський. Відповідаючи на питання позивача Мустафи Найєма, чи отримував Хорошковський добові під час свого відрядження, Порохняк зазначив, що, за його інформацією, ні.

Суд відмовив у задоволенні позову, оскільки інтерв'ю Хорошковського, в яких він розповідав, що був відсутній в Україні, не можуть бути достатніми доказами його відсутності в Україні, а інших доказів не надано. Також суд взяв до уваги інформацію про відрядження Хорошковського і його виїзд на лікування. Дане рішення може бути оскаржене у Вищому адміністративному суді протягом двох днів.

Адвокат Тетяна Козаченко повідомила, що позивачі мають намір подавати апеляцію на дане рішення суду.

Дострокові вибори до парламенту призначені на 26 жовтня і пройдуть за змішаною системою. Хорошковський балотується за списком партії Сильна Україна - екс-віце-прем'єр включений в першу п'ятірку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини