RU

Суд заборонив чоловікові Тимошенко розпоряджатися своїми акціями

17.12.2012, 13:34
Суд заборонив чоловікові Тимошенко розпоряджатися своїми акціями - Фото
Олександр Тимошенко
Жовтневий районний суд Дніпропетровська на забезпечення позову Державної податкової служби України заборонив Олександру Тимошенку розпоряджатися акціями своєї чеської компанії Britico Product sro. Про це йдеться в рішенні суду.

У рішенні зазначається, що податкова інспекція звернулася до суду з позовом до Тимошенко про визнання припиненими прав учасника в компанії. "Разом з позовом позивачем було подано до суду заяву про забезпечення позову, в якій заявник посилається постанову Печерського райсуду Києва, якій визнано Тимошенко винним у скоєнні правопорушення, накладено на нього адмінстягнення у вигляді штрафу в розмірі 595 гривень з одночасною конфіскацією на користь держави незаконно придбаних валютних цінностей - акцій компанії Britico Product sro", - повідомляє УНІАН.

Рішенням суду чоловікові Тимошенко заборонено вчиняти будь-які дії щодо компанії - від відчуження акцій до надання розпоряджень посадовим особам та працівникам компанії.

Постанова може бути оскаржена протягом 5 днів з дня проголошення рішення. "Оскарження ухвали не зупиняє його виконання", - йдеться в постанові.

Документ набув чинності 14 грудня 2012 року. Термін пред'явлення до виконання один рік.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини