Суд заборонив чоловікові Тимошенко розпоряджатися своїми акціями

17.12.2012, 13:34
Суд заборонив чоловікові Тимошенко розпоряджатися своїми акціями - Фото
Олександр Тимошенко

Рішенням суду чоловікові Тимошенко заборонено вчиняти будь-які дії щодо компанії Britico Product sro

Жовтневий районний суд Дніпропетровська на забезпечення позову Державної податкової служби України заборонив Олександру Тимошенку розпоряджатися акціями своєї чеської компанії Britico Product sro. Про це йдеться в рішенні суду.

У рішенні зазначається, що податкова інспекція звернулася до суду з позовом до Тимошенко про визнання припиненими прав учасника в компанії. "Разом з позовом позивачем було подано до суду заяву про забезпечення позову, в якій заявник посилається постанову Печерського райсуду Києва, якій визнано Тимошенко винним у скоєнні правопорушення, накладено на нього адмінстягнення у вигляді штрафу в розмірі 595 гривень з одночасною конфіскацією на користь держави незаконно придбаних валютних цінностей - акцій компанії Britico Product sro", - повідомляє УНІАН.

Рішенням суду чоловікові Тимошенко заборонено вчиняти будь-які дії щодо компанії - від відчуження акцій до надання розпоряджень посадовим особам та працівникам компанії.

Постанова може бути оскаржена протягом 5 днів з дня проголошення рішення. "Оскарження ухвали не зупиняє його виконання", - йдеться в постанові.

Документ набув чинності 14 грудня 2012 року. Термін пред'явлення до виконання один рік.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями