Суд визнав законним арешт грошей на пенсійному рахунку Азарова

30.03.2016, 11:52
Суд визнав законним арешт грошей на пенсійному рахунку Азарова - Фото
Микола Азаров
29 березня Апеляційний суд Києва визнав законним арешт грошей на пенсійному банківському рахунку побіжного екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Суд погодився з доводами ГПУ і підтвердив, що накопичені в Ощадбанку на рахунку для пенсійних виплат кошти є предметом, на який може накладатися арешт.

4 лютого 2016 року Апеляційний суд Києва скасував постанову слідчого судді від 21 грудня 2015 року, яким було накладено арешт на пенсію Азарова. Своє рішення суд обґрунтував тим, що згідно із законодавством пенсія - це щомісячна пенсійна виплата в солідарній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, яку отримує застрахована особа, а значить, не є майном, що перебуває у власності особи, і тому не може бути заарештована.

З метою забезпечення можливої ​​конфіскації майна, яке належить підозрюваному, 24 лютого 2016 року за клопотанням Генпрокуратури слідчий суддя Печерського районного суду знову наклав арешт на кошти Азарова, які зараховувалися на його банківський рахунок як пенсійні виплати.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю