RU

Суд визнав незаконними створені в Криму органи влади

14.03.2014, 14:14
Суд визнав незаконними створені в Криму органи влади - Фото
2994f263b9d4a06156e22c657b230007.jpg
Окружний адміністративний суд Києва скасував постанови Верховної Ради АР Крим про підпорядкування керівництву автономії районних державних адміністрацій, створення окремої системи судів, міністерств і республіканських органів влади Криму. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Крім того, суд підтримав звернення Генпрокуратури, яка вимагала скасувати незаконні постанову про незалежність Криму і міста Севастополя та рішення щодо діяльності телерадіокомпанії "Крим" і радіотелевізійного центру.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада Криму прийняла постанову "Про правосуддя в Автономній Республіці Крим" і "Про зміни у системі та структурі органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим". Радою також було прийнято рішення "Про районні державні адміністрації в Автономній Республіці Крим" та "Про деякі питання організації та діяльності Державної телерадіокомпанії "Крим" та державного підприємства "Радіотелевізійний передавальний центр Автономної Республіки Крим.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини