Суд Відня відмовився видати Фірташа Іспанії

30.08.2017, 17:18
Суд Відня відмовився видати Фірташа Іспанії - Фото
Дмитро Фірташ (фото - ЕРА)

Причиною відмови в екстрадиції українського олігарха стало "недостатнє обґрунтування" європейського ордера судом Барселони

Регіональний суд Відня (Австрія) відмовився передати українського олігарха Дмитра Фірташа  іспанській владі. Про це повідомляє австрійське видання
Kurier.
Причиною відмови стало "недостатнє обґрунтування" європейського ордера судом Барселони.

Один з адвокатів Фірташа заявив, що іспанська влада на прохання США намагалася здійснити "політично мотивовану екстрадицію".

Український олігарх підозрюється у відмиванні грошей і створенні злочинної організації.

Як повідомлялося раніше, Вищий земельний суд Відня дозволив в лютому 2017 року екстрадицію Фірташа в США. Однак ордер іспанської сторони став причиною зволікання - згідно із законодавством, якщо існують два паралельні запити на екстрадицію від різних країн, то рішення кому віддавати підозрюваного приймає міністр юстиції.

Але і рішенню міністра має слідувати тільки після рішення суду про екстрадицію. Якщо запит США в суді вже було розглянуто, то запит Іспанії розглядати ще навіть не починали.


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам