RU

Суд відмовився змінити Тимошенко умови утримання

11.02.2014, 18:06
Суд відмовився змінити Тимошенко умови утримання - Фото
Юлія Тимошенко
Комінтернівський райсуд міста Харкова відмовив у задоволенні скарги Юлії Тимошенко на відмову комісії Качанівській виправній колонії пом'якшити їй умови утримання, повідомляє УНІАН.

Суд взяв до уваги думку представників колонії, прокурорів, які під час слухання висловили переконання, що рішення комісії Качанівської колонії від 17 січня 2014 року про відмову у пом'якшенні режиму Тимошенко є законним і обгрунтованим.

Головуюча суддя Антоніна Юр'єва постановила, що засідання комісії пройшло без порушень. Вона додала, що Тимошенко може подати документи на пом'якшення режиму через рік після оголошення рішення про відмову в задоволенні цієї скарги.

Постанова може бути оскаржена протягом семи днів з дня її проголошення.

Нагадаємо, 30 грудня 2013 року Тимошенко подала до адміністрації колонії прохання про зміну режиму перебування, що допускає вільний вихід в місто. За словами її адвоката Сергія Власенка, будь-яка особа, яка відбула третину покарання, має право на полегшення режиму перебування. Проте комісія Качанівської виправної колонії (№ 54 ) відмовила опозиційному політику в пом'якшенні умов утримання.

Юлія Тимошенко в жовтні 2011 року була  засуджена до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році. З кінця грудня 2011 року вона відбуває термін у Качанівській виправній колонії в Харкові. У травні 2012 року через погіршення стану здоров'я Тимошенко була переведена на лікування в лікарні "Укрзалізниці" у Харкові.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини