RU

Суд відмовився судити Луценка колегіально

23.04.2012, 12:11
Суд відмовився судити Луценка колегіально - Фото
Юрій Луценко
Суддя Анна Медушевська не задовольнила повторну заяву екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про відвід головуючої судді і колегіальному розгляді справи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Медушевська повернулася з дорадчої кімнати й заявила, що суд сьогодні вже приймав рішення щодо відведення, тому воно відхиляється.

Що стосується колегіального розгляду, то Медушевська пояснила, що такий розгляд передбачено для слухання справ, за якими передбачено покарання у вигляді позбавлення волі більш ніж на 10 років. Суддя нагадала, що санкція у справі Луценка - менше 10 років.

"Суд постановив заяву про відвід головуючої судді та клопотання про колегіальний розгляд справи залишити без задоволення", - сказала Медушевська.

Луценко заперечив, що просити колегіального розгляду - це його право, і "не вам мене його позбавляти". При цьому він додав, що рішення, які приймає Медушевська в нарадчій кімнаті, позбавляють сенсу подальше заяву клопотань. "Я хотів клопотання про відвід прокурорів, але потім подумав, де ми ще знайдемо таких тупих", - сказав він. Суддя попросила підсудного контролювати вираження.

"Я контролюю, я правда вважаю, що вони тупі. І слово тупий - не нецензурне, учні з п'ятого класу вивчають тупі кути. Я правда хотів заявити відвід прокурорам, але не буду цього робити. До того ж, козячі пики, які зараз корчить прокурор Лобанов, дуже прикрашають суд і додають йому грайливого весняного настрою", - сказав Луценко.

Нагадаємо, в Печерському районному суді міста Києва сьогодні розпочався розгляд справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка - Валентином Давиденком. Цей епізод був виділений в окрему справу.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини