RU

Суд відмовив захисту Тимошенко у відведенні прокурора

19.04.2012, 13:02
Суд відмовив захисту Тимошенко у відведенні прокурора - Фото
Фото: www.tymoshenko.ua
Суддя Київського райсуду Харкова Костянтин Садовський відмовив захисту екс-міністра Юлії Тимошенко в задоволенні клопотання про відвід прокурора.Таке рішення суддя оголосив після виходу з нарадчої кімнати.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, захисник Сергій Власенко, заявляючи відповідне клопотання, зазначав, що прокурор упереджений і робить політичні, а не професійні заяви. "Віктор Лобач може вішати ярлики й говорити політичні гасла, але це не прокурор. Він є упередженим, тому не може бути неупередженим прокурором, який професійно виконує обов'язки", - підкреслював захисник.

Адвокат Олександр Плахотнюк стверджує, що прокурор до рішення суду давав оцінки й заявляв про провину людини. "Це є також підставою для відводу прокурора", - вважає він.

Нагадаємо, сьогодні Київський районний суд Харкова почав попередній розгляд справи по ЄЕСУ. Тимошенко звинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Здійсненню цих дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $160 млн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини