RU

Суд відмовив у примусовому приводі свідків у справі Луценка

09.11.2011, 13:03
Суд відмовив у примусовому приводі свідків у справі Луценка - Фото
9a5f95e18b1c7c7049ac5d8f1863d520.jpg
Печерський районний суд Києва не побачив необхідності в примусовому приводі свідків на судові засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Прийнявши рішення за клопотанням захисту, суд оголосив перерву до 10:30 10 листопада.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прокуратура виступила проти задоволення клопотання, оскільки в ньому не вказано факти умисного ухилення від дачі показань в суді. До того ж, у клопотанні не доведено, що свідки не з'явилися, хоча були викликані належним чином.

Адвокат Олексій Баганець заперечив, що захист поставлений ​​в такі умови, що він не знає, які свідки викликаються на засідання. За його словами, сьогодні в суді допитуються вже ті свідки, які в списку значаться в матеріалах справи у п'ятому десятку.

Захисник уточнив, що свідки викликаються згідно зі списком. Тому логічно вважати, що кілька свідків, які значаться в переліку до 50-х номерів, викликалися, але в суді їх не було.

На думку захисту, якщо свідки не з'являються, суд повинен застосувати заходи, передбачені законом.

У свою чергу, Луценко вирішив уточнити клопотання своїх адвокатів. "Ми не наполягаємо на примусовому приводі свідків, оскільки дійсно не знаємо, відправлялися їм повістки чи ні", - сказав він, додавши, що якщо в суду є можливість встановити, хто був викликаний і не з'явився, то він повинен це зробити і застосувати примусовий привід.

Що стосується інших свідків, то Луценко наголосив, що вони не повинні викликатися в хаотичній послідовності, за різними епізодами справи.

Крім цього, Луценко попросив суд окремою ухвалою заборонити викликати свідків до суду співробітникам внутрішньої безпеки міліції.

Прокурори заперечили і проти цього, заявивши, що захист нав'язує суду певні дії.

Заслухавши думки сторін, суд зазначив, що в застосуванні примусового приводу, враховуючи кількість свідків у справі, поки немає необхідності.

Що стосується виклику свідків за списком згідно епізодів справи, суддя Сергій Вовк пообіцяв, що надалі будуть прийматися всі дії, щоб забезпечити такий виклик.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини