RU

Суд відмовив Симоненку у референдумі щодо вступу в союз Путіна

06.09.2013, 14:05
Суд відмовив Симоненку у референдумі щодо вступу в союз Путіна - Фото
Петро Симоненко
Окружний адмінсуд Києва заборонив ЦВК направляти свого представника на збори ініціативної групи з проведення Компартією народного референдуму про вступ України в ЄврАзЕС.

Суд пройшов за адміністративним позовом Європейської народної партії, яка просила не допустити проведення зборів громадян, запланованих на 8 вересня, і визнати дії комуністів незаконними.

Як повідомляє прес-служба ЄНП, до Центрвиборчкому надійшло повідомлення від 2 вересня про проведення зборів громадян з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою про вступ України в союз в рамках Євразійського економічного співтовариства. Авторами повідомлення виступили Петро Симоненко, Георгій Буйко та Олексій Адвена. Зазначені збори мали відбутися 8 вересня 2013 о 11:00 на стадіоні "Спартак" в Києві.

Відсутність члена ЦВК на зборах, відповідно до закону про всеукраїнський референдум, зробить їх нелегітимними.

Разом з тим, Окружний адміністративний суд Києва суд відмовився забороняти Симоненка і його колегам по партії проводити збори, - право на мирні зібрання громадян закріплені в Конституції і законах.

Нагадаємо, це вже друга спроба комуністів провести збори ініціативної групи. Раніше Компартія намагалася провести збори про проведення референдуму про вступ України до Митного союзу, але суд наклав на ці збори заборону. Тому комуністи змінили формулювання і фразу Митний союз замінили на союз в рамках ЄврАзЕС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини