RU

Суд відмовив Луценку в допиті ще чотирьох свідків

27.07.2012, 13:50
Суд відмовив Луценку в допиті ще чотирьох свідків - Фото
Юрій Луценко (фото - www.nso.org.ua)
Суддя Печерського районного суду Києва Анна Медушевська відмовилася долучати до справи екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка нові документи і викликати нових свідків за клопотанням сторони захисту.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, з усіх клопотань захисту було задоволено лише прохання адвоката ще одного підсудного, Володимира Тарасенка, - про залучення до справи документів, що характеризують його як висококласного фахівця і порядну людину.

Нагадаємо, Луценко просив суд залучити до справи п'ять нових документів і викликати чотирьох свідків. Про це він заявив в ході засідання, на якому розглядається останній епізод його кримінальної справи - про стеження за водієм екс-заступника голови СБУ Валентином Давиденком в рамках розслідування отруєння Віктора Ющенка. Луценко підкреслив, що йдеться про виписку з інструкції про проведення оперативно-розшукових заходів; довідку слідчого Генпрокуратури Олексія Донського про підстави для розробки Давиденка; постанову про відкриття ОРД про замах на Ющенка; лист про ознайомлення з матеріалами справи та вирішенні Апеляційного суду на тимчасове обмеження прав Давиденка.

Як свідків Луценко хотів би бачити на процесі співробітників прокуратури Олексія Донського, Миколу Голомшу та В'ячеслава Перча, а також суддю Апеляційного суду Марію Приндюк.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини