RU

Суд відклав розгляд апеляції у справі про борг ЄЕСУ перед РФ

22.10.2012, 10:35
Суд відклав розгляд апеляції у справі про борг ЄЕСУ перед РФ - Фото
Юлія Тимошенко (фото - tymoshenko.ua)
Апеляційний господарський суд Києва зупинив розгляд апеляційної скарги по справі ЄЕСУ до завершення розслідування СБУ по аналогічній справі. Відповідне клопотання задоволене судом подав представник Кабміну Андрій Богдан.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Богдан повідомив, що в даний час СБУ розслідує справу в рамках якого також розглядається питання про виникнення боргу корпорації ЄЕСУ перед Міністерством оборони Росії. Він попросив суд направити в СБУ господарську справу, яка ним розглядається, і припинити провадження за позовом Міноборони до завершення розслідування СБУ. Він також попросив у зв'язку із цим зупинити провадження у справі.

Представник Міноборони РФ виступив проти задоволення цього клопотання і попросив розглянути апеляційну скаргу по суті.

Суд прийняв рішення направити в СБУ матеріали розглянутої господарської справи і зупинити апеляційне провадження.

В інтерв'ю журналістам Богдан заявив, що суд повернеться до розгляду апеляційної скарги вже після того, як слідство СБУ встановить всі обставини справи, зокрема, питання надання держгарантій і взагалі їх існування.

Нагадаємо, 19 вересня Господарський суд Києва частково задовольнив позов Міноборони РФ по боргу ЄЕСУ, зобов'язавши Україну виплатити російській стороні 3 млрд. 113 млн 53 тис. 506 грн.

Міністерство оборони РФ звернулося в Госпсуд Києва з позовом про виплату урядом України 3 млрд. 239,45 млн.грн. у справі корпорації ЄЕСУ. Російська сторона зажадала залучити як відповідача, крім Кабміну України, Державну казначейську службу України. ЄЕСУ в справі фігурує як третяї особи.

Зазначений обов'язок, як стверджує позивач, виник наприкінці 1990-х років, коли ЄЕСУ на чолі з Юлією Тимошенко не виконала гарантовану урядом України на чолі з Павлом Лазаренком угоду 1997 року про постачання корпорацією ЄЕСУ продукції для потреб російського оборонного відомства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини