Суд відібрав у приватників акваторію Бузького лиману

29.10.2015, 17:52
Суд відібрав у приватників акваторію Бузького лиману - Фото
23ab87eb7e642fab37cb97318cb5f130.jpg

Рішення про надання Бузького Лиману в оренду приватному підприємству було прийнято міськрадою Миколаєва з перевищенням повноважень

За апеляційною скаргою заступника прокурора Миколаївської області Одеський апеляційний адміністративний суд визнав протиправним і скасував рішення Миколаївської міської ради про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення одному з підприємств в оренду земельної ділянки площею 79 га вартістю 219 млн грн, який фактично є донною поверхнею Бузького лиману .

Як повідомляє прокуратура Миколаївської області, підставою для звернення прокурора до суду із цим позовом стало прийняття міською радою з перевищенням повноважень рішення про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення в оренду донної поверхні Бузького лиману, який відноситься до водних об'єктів загальнодержавного значення.

Миколаївським адміністративним судом було відмовлено у задоволенні позову прокурора.

Зазначене рішення заступником прокурора області було оскаржено в суді апеляційної інстанції, який скасував постанову суду першої інстанції і ухвалив нове рішення, задовольнивши вимоги прокурора в повному обсязі.

Нагадаємо, в червні цього року повідомлялося, що прокуратура Миколаєва звернулася до суду з позовом про визнання протиправним та скасування рішення Миколаївської міськради, яким було затверджено проект землеустрою та передано в оренду ТОВ Морський спеціалізований порт Ніка-Тера. За даними ЗМІ, підприємство підконтрольне українському бізнесменові Дмитру Фірташу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить