Суд узаконив виїзні засідання Ради

12.04.2013, 17:43
Суд узаконив виїзні засідання Ради - Фото
5317220a3461770217e32e60ab0fafb3.jpg

Виїзне засідання Верховної Ради 4 квітня Вищий адміністративний суд визнав правочинним - в залі було 244 народних депутата

Це випливає з рішення Вищого адміністративного суду України за позовом громадянина N.

"Колегія суддів прийшла до висновку, що проведення 4 квітня 2013 десяти пленарних засідань Верховної Ради за адресою вул. Банкова, 6-8, за наявності присутніх 244 народних депутатів України, відповідає вимогам законодавства України, що свідчить про те, що Верховна Рада України була правомочна реалізовувати конституційно визначені повноваження, зокрема приймати закони, які можуть бути подані на підпис голови Верховної Ради України і, в разі їх підписання, надалі представлені на підпис президентові України відповідно до вимог законодавства України", - сказано в рішенні суду.

Нагадаємо, раніше парламентська більшість провела альтернативні засідання парламенту на вулиці Банковій, де прийняла ряд законів і перерозподілила більше 6 млрд.грн. з бюджету. Опозицію і журналістів на засідання не пустили. Регіонали керувалися регламентом парламенту, який допускає виїзні засідання, а не Конституцією, яка це забороняє. В опозиції кажуть, що збори регіоналів було незаконним.

Рибак передав прийняті на виїзному засіданні документи на підпис президенту. В Адміністрації президента повідомили, що голова держави вирішить, чи ставити підпис, після консультації з юристами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Можно ли меньше вредить здоровью, не бросив курить?