RU

Суд у справі Щербаня продовжився без Тимошенко

04.03.2013, 12:05
Суд у справі Щербаня продовжився без Тимошенко - Фото
Суддя Печерського суду Києва Ганна Медушевська

Суддя Печерського суду Києва Ганна Медушевська розпочала засідання, на якому планується допитати чергового свідка у справі про вбивство Євгена Щербаня - Володимира Щербаня (однофамілець, екс-губернатор Сумської та Донецької областей).

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, на сьогоднішнє засідання не доставлено Юлію Тимошенко, хоча, за даними, зачитаними у суді, про проведення засідання вона була повідомлена належним чином.

Разом з тим, як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, екс-прем'єр Тимошенко нібито відмовилася від участі в судовому засіданні.

Суддя Медушевська прийняла рішення допитувати свідка Володимира Щербаня без Тимошенко.

На початку сьогоднішнього засідання прокурор Лілія Фролова заявила, що Тимошенко була повідомлена про проведення допиту, тому його можна продовжити без екс-прем'єра.

Захисник Сергій Власенко наголосив, що Тимошенко написала вже не одну заяву про бажання бути присутньою, але пенітенціарна система не доставляє її. Він попросив перенести допит до моменту доставки Тимошенко.

Адвокат Олександр Плахотнюк додав: "Пенітенціарна служба не повинна робити все можливе, щоб доставити, вона повинна доставити". Він додав, що якщо є протипоказання у зв'язку зі станом здоров'я, це треба визнати і перенести засідання.

Тим не менш, Медушевська прийняла рішення почати допит. Володимира Щербаня запросили в зал.

Досьє на Володимира Щербаня

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини