RU

Суд у справі Щербаня перенесли і зобов'язали привезти Тимошенко

07.02.2013, 15:13
Суд у справі Щербаня перенесли і зобов'язали привезти Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко
Засідання суду в рамках слідчіх Дій у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня перенесено на13 лютого у зв'язку з клопотанням Юл Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суд також зобов'язав доставити Тимошенко за місцем проведення Засідання в Апеляційній суд Києва. Рішення суду оголосила суддя Печерського райсуду Царевич.

На початку засідання суддя зачитала заяву Тимошенко, в якій говориться, щоо вона проти проведення засідання дістанційно, в режимі відеоконференції, і проти допиту свідків у її відсутність.

"Оскільки я отримала повідомлення про проведення суднового засідання 6 лютого, а за нормами нового КПК України я повинна була його отримати за три дні до засідання, прошу перенести його на 2-3 тижні ... Також я вимагаю особисто бути присутньою на всіх засіданнях по справі і на допиті так званих свідків", - сказано в клопотанні Тимошенко.

У свою чергу представники прокуратури не стали заперечувати проти перенесення засідання.

Адвокат Тимошенко Сергій Власенко підкреслив, що цілком і  повністю підтрімує клопотання Тимошенко. Що стосується допиту свідка у справі Щербаня, то, за словами адвоката, він несе особистісний характер і задаватиме питання свідкові тільки Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини