Суд у справі про мандат Власенка: судді запізнилися на 40 хвилин

Суд у справі про мандат Власенка: судді запізнилися на 40 хвилин - Фото
06.03.2013, 11:08

Як і вчора, Власенко в суд не прийшов, його інтереси представляють Арсеній Яценюк та Микола Титаренко. Прийшли також Віталій Кличко та Олег Тягнибок

Вищий адміністративний суд України із запізненням в 40 хвилин продовжив розгляд позову спікера Верховної Ради Володимира Рибака про позбавлення захисника Юлії Тимошенко у кримінальних справах Сергія Власенка депутатського мандата.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, як і вчора, сам Власенко в суд не прийшов, його інтереси представляють Арсеній Яценюк та Микола Титаренко. Прийшли також депутати від опозиції на чолі з лідерами фракцій Віталієм Кличком (УДАР) і Олегом Тягнибоком (Свобода).

Під будівлею суду зібралося близько двох сотень прихильників Батьківщини.

Як повідомив суддя Михайло Зайцев, причина затримки в тому, що суд очікував надходження документів, які вчора були витребувані від Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, влада вважає, що захисник Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам Власенко повідомив, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво. Він зазначив, що відповідно до законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви.

Досьє на Сергія Власенка
Популярне