RU

Суд у справі Королевської проти соціологів відкладено на тиждень

23.11.2012, 14:40
Суд у справі Королевської проти соціологів відкладено на тиждень - Фото
Госпсуд розглядає справу Королевської проти соціологів (фото - Наталія ТАРАСОВСЬКА, ЛІГАБізнесІнформ)

Господарський суд Києва переніс слухання в справі "Королевська проти соціологів". Як повідомляє Інтерфакс-Україна, розгляд позову партії Наталії Королевської Україна-Вперед про спростування та визнання недійсними даних спільних соціологічних досліджень фонду "Демократичні ініціативи" та Київського міжнародного інституту соціології відкладено до 29 листопада.

Рішення про перенесення було прийнято на підставі того, що позивач не надав дані власних соціологічних досліджень, які підтверджують недостовірність оспорюваних даних соцопитування.

За словами адвоката Валентини Теличенко, яка представляє інтереси соціологів, Королевська вже не може виграти суд, оскільки результати виборів підтвердили достовірність оспорюваних нею даних соцопитування. "Я думаю, позивач має намір затягнути час, сподіваючись на зменшення уваги з боку ЗМІ та громадськості", - зазначила Теличенко.

Нагадаємо, 11 жовтня партія Наталії Королевської Україна-Вперед подала в суд на провідні соціологічні служби країни, вимагаючи від Феміди вжити заходів і заборонити фонду Демократичні ініціативи та КМІС публікувати будь-які рейтингові дані щодо партії Королевської.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини