RU

Суд щодо ЄЕСУ перенесли на 23 листопада через неявку Тимошенко

13.11.2012, 10:32
Суд щодо ЄЕСУ перенесли на 23 листопада через неявку Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко
В судовому засіданні щодо справи корпорації ЄЕСУ щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко оголошено перерву до 14.00 23 листопада.

"Суд постановив неможливим розглядати справу у відсутність підсудної Тимошенко та її захисника. Оголосити перерву в засіданні до 14.00 23 листопада", - сказав суддя Костянтин Садовський, слова якого наводить Інтерфакс-Україна.

У залі були присутні лідери опозиції Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, В'ячеслав Кириленко, Микола Томенко, а також тітка Тимошенко Антоніна Уляхіна.

Попереднє засідання щодо справи відбулося 19 квітня цього року без Тимошенко. З тих пір суд неодноразово відкладав початок розгляду справи по суті у зв'язку з тим, що Тимошенко відмовлялася брати участь у засіданні через стан здоров'я, навіть в режимі відео-конференції.

Захист неодноразово заявляв про проблеми зі здоров'ям ще під час її перебування в Київському СІЗО і вимагав обстеження незалежними лікарями, оскільки Тимошенко не довіряє українським лікарям. 9 травня Тимошенко перевели з колонії в Центральну клінічну лікарню № 5 (Харків). Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра в ЦКБ № 5 визначають німецькі лікарі з клініки "Шаріте".

9 листопада Державна пенітенціарна служба повідомила, що Тимошенко в черговий раз відмовилася від участі в судовому засіданні щодо справи ЄЕСУ. Екс-прем'єр обгрунтовує свою відмову від участі в судовому засіданні тим, що в даний час вона знаходиться в стаціонарному медичному закладі і перебуває "у стані політичного протесту". З 29 жовтня Тимошенко голодує на знак протесту проти фальсифікації результатів парламентських виборів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини