RU

Суд розглядає позов щодо позбавлення мандата регіонала Маркова

05.09.2013, 11:43
Суд розглядає позов щодо позбавлення мандата регіонала Маркова - Фото
Ігор Марков - лідер парії Батьківщина, яка виступає за тісне зближення з Росією
Вищий адміністративний суд почав розгляд позову колишнього народного депутата Юрія Кармазіна, яким той просить Центрвиборчком позбавити депутатських повноважень Ігоря Маркова (фракція Партії регіонів).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на сьогоднішньому засіданні суду Кармазін підтвердив свої позовні вимоги.

Марков на суді не був присутній. Його представник Олександр Казарновський зазначив, що не знайомий з матеріалами справи. У суді оголошено перерву до 15:00.

У коментарі журналістам Казарновський заявив, що вважає справу сфальсифікованою. "Я ще не читав позовну заяву. Але перше відчуття, яке у нас є, - це те, що слідчі органи сфальсифікували матеріали навмисне. Тому що ми можемо впевнено стверджувати, що ніякими фальсифікаціями на 133 окрузі (Одеса , - ред.) ніхто не займався" , - сказав він.

За словами Казарновського, у позові нібито йдеться, що у виборчих бюлетенях стирали позначки за якихось кандидатів і ставили позначки за Маркова. "Ми вважаємо, що це вони сфальсифікували по якомусь підученому завданню" , - додав він.

Кармазін коментувати суть позову відмовився, пославшись на те, що не хоче до суду розкривати матеріали справи.

Нагадаємо, в понеділок стало відомо, що Кармазін ініціював в суді процедуру позбавлення мандата народного депутата від фракції ПР -  Ігоря Маркова, обраного в окрузі N133 (Одеса). Позов нібито підкріплений висновками МВС про фальсифікації виборів у його окрузі з використанням симпатичних чорнил.

Марков упевнений, що його переслідування почалося в помсту за голосування по ряду законів, в тому числі про векселі (не підтримав ініціативу Кабміну), а також за протидію європейської інтеграції : "За Кармазіним хтось стоїть" .

Раніше, 8 лютого Вищий адміністративний суд України прийняв рішення позбавити депутатських повноважень двох народних депутатів - позафракційного Домбровського, обраного у Вінницькому окрузі N11 і Балогу, обраного в окрузі N71 на Закарпатті. Цим же рішенням суд зобов'язав ЦВК провести повторні вибори на цих двох округах. 11 червня Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав спікера Рибака позбавити народних депутатів своїх посвідчень. Автором обох позовів щодо позбавлення мандатів є депутат Ради минулого скликання від опозиції Юрій Кармазін.

Досьє на Юрія Кармазіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини