RU

Суд помножив справу Луценка на два

26.01.2012, 11:21
Суд помножив справу Луценка на два - Фото
Юрій Луценко (Фото: nso.org.ua)
Печерський районний суд Києва розділив кримінальну справу стосовно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на дві частини для того, щоб не припиняти слухання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на початку сьогоднішнього засідання стало відомо, що в суді відсутні підсудні Олег Павленов і Володимир Тарасенко, які проходять по одному з епізодів кримінальної справи, пов'язаному з розслідуванням отруєння Віктора Ющенка.

Адвокати пояснили, що і Павленов, і Тарасенко перебувають на лікарняному. Захисники передали до суду відповідні медичні підтвердження і заяви з проханням не проводити засідання за їх відсутності. За словами захисників, для лікування потрібно близько двадцяти днів.

Повернувшись з дорадчої кімнати, судді вирішили, що таке тривале лікування є перешкодою для слухання справи. У зв'язку з цим суд прийняв рішення винести в окреме провадження епізод, за яким проходять Павленов і Тарасенко, і зупинити слухання по ньому до їх одужання.

Слухання справи за двома іншими епізодами справи Луценка, пов'язаною зі святкуванням Дня міліції та роботою в МВС водія Леоніда Приступлюка, суд продовжить сьогодні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини