RU

Суд погрожує вигнати депутатів Тимошенко - заважають прокурору

21.08.2012, 10:44
Суд погрожує вигнати депутатів Тимошенко - заважають прокурору - Фото
71d1644cdd446c43d7607d21a1122666.jpg

Головуючий суддя Вищого спеціалізованого суду на засіданні з розгляду касації у газовій справі Юлії Тимошенко Станіслав Міщенко погрожує видаляти депутатів із залу суду за порушення порядку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того як в суді розпочала свій виступ прокурор Оксана Дрогобицька, присутні в залі кілька десятків опозиційних депутатів взялися супроводжувати її промову невдоволеними вигуками і сміхом. Так, коли Дрогобицька сказала, що суд першої інстанції встановив, що Тимошенко вчинила злочин, що завдало збитків державним інтересам, депутати почали вигукувати: "Це брехня". Суддя зробив зауваження, і прокурор продовжила. Але після її слів про те, що Тимошенко в ході газових переговорів провела з Володимиром Путіним зустріч віч-на-віч і "буквально змусила Путіна разом вийти до преси", депутати засміялися. Міщенко зробив повторне зауваження. "Ви змушуєте мене йти на крайні заходи. Я почну видаляти із залу. Це вам не театр. Учасник процесу має право говорити все, що він думає. Я почну видаляти порушників з залу, це останнє попередження", - сказав суддя.

Прокурор спробувала продовжити виступ, але депутати і захисники постійно її перебивали, вказуючи судді на те, що Дрогобицька посилається на документи, яких немає в матеріалах справи. Після чергової з таких перепалок Міщенко оголосив перерву на півгодини. "Давайте ви зараз наговоритесь, а потім ми продовжимо", - сказав він.

Нагадаємо, 11 жовтня Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України в рамках справи про перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових угод з РФ в 2009 році.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини