RU

Суд почав розгляд позову Королевської проти соціологів

25.10.2012, 16:00
Суд почав розгляд позову Королевської проти соціологів - Фото
Наталія Королевська
Господарський суд Києва почав розгляд позову партії Україна - вперед Наталії Королевської проти соціологічних служб - Київського міжнародного інституту соціології та фонду Демократичні ініціативи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, голова Демініціатив Ірина Бекешкіна перед початком засідання зазначила, що суд повинен закрити цю справу. "В історії ще не було таких смішних речей, щоб політик подавав у суд на соціологів, які дали йому не той рейтинг. Це смішно. Тож, я думаю, раціональніше всього, щоб суд закрив цю справу", - сказала вона.

За словами Бекешкіної, у соцслужб є всі анкети, за якими проводилися опитування громадської думки.

Вона додала, що соціологи могли піти на мирову угоду, якщо б Королевська вибачилася перед ними. "Я думаю, якщо вона не вибачиться, то ми будемо позов подавати, тому що якщо цього не зробити, то виникне дуже небезпечна ситуація. Всі політики, яким не подобається їх рейтинг, будуть псувати соціологам кров і подавати на них позов, тому що їм не подобається їхній рейтинг", - додала вона.

Нагадаємо, партія Україна - вперед подала позов проти Демініціатив і КМІС, соціологічні виміри яких свідчать, що політсила Королевської не проходить до парламенту. При цьому соцопитування ряду інших відомих організацій також показують, що Україна - вперед не досягає прохідного бар'єру.

Архів рейтингів можна подивитися тут

Досьє на Наталію Королевську
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини