RU

Суд почав розгляд касації по газовій справі Тимошенко

15.05.2012, 10:35
Суд почав розгляд касації по газовій справі Тимошенко - Фото
Фото: EPA
Вищий спеціалізований суд України у цивільних і кримінальних справах почав розгляд касаційної скарги захисників екс-прем'єра Юлії Тимошенко на рішення судів першої та другої інстанції в газововій справі.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, захисник Олександр Плахотнюк наполягає на відміні вироку Печерського суду Києва від 11 жовтня 2011 року та ухвали Апеляційного суду Києва від 23 грудня 2011 року.

За його словами, суд повинен закрити справу Тимошенко в зв'язку з відсутністю в її діях складу злочину.

Захисник у своїй скарзі вказує на безпідставність рішень судів двох інстанцій і відзначає численні порушення прав Тимошенко під час досудового слідства, а також при розгляді справи в суді першої інстанції і в апеляційному суді. Зокрема, він заявив про однобокість процесів, незабезпеченні принципу змагальності сторін, необ'єктивності судових розглядів, позбавлення Тимошенко права на захист, на ознайомлення з матеріалами справи і на проведення повного досудового слідства.

Нагадаємо, 11 жовтня 2011 року Печерський суд Києва засудив Тимошенко до позбавлення волі на сім років за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році, а також задовольнив позов Нафтогазу, згідно з яким Тимошенко повинна відшкодувати збиток компанії в сумі понад 1,5 мільярда гривень.

23 грудня 2011 року колегія суддів Апеляційного суду міста Києва залишила в силі вирок Печерського районного суду від 11 жовтня. 26 січня 2012 року захист Тимошенко звернувся до Вищого спеціалізованого суду України з касаційною скаргою на рішення судів першої та другої інстанції.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини