RU

Суд почав розгляд апеляції без Тимошенко

01.12.2011, 10:44
Суд почав розгляд апеляції без Тимошенко - Фото
2a5d4057de3d3eb8d1ae5797f1587d7d.jpg
Апеляційний суд Києва почав попередній розгляд скарги Юлії Тимошенко на вирок Печерського районного суду Києва за результатами слухань так званої "газової справи".

Передбачається, що 13 грудня суд перейде до розгляду скарги по суті.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у залі присутні прокурори Олександр Микитенко, Лілія Фролова, адвокати Юрій Сухов, Микола Сірий, Микола Титаренко, Олександр Плахотнюк, представник цивільного позивача. "Засуджена на засідання не доставлена. Надійшла заява від Юлії Володимирівни, що за станом здоров'я вона не може бути присутньою на засіданні", - сказала суддя Олена Ситайло.

Нагадаємо, керівник групи захисту Сергій Власенко вчора повідомив, що наполягатиме на забезпеченні публічності апеляційного процесу у "газовій справі". "Вже під час попереднього розгляду скарги, яке заплановано на 1 грудня, ми обов'язково будемо вносити клопотання про забезпечення присутності журналістів і можливості проведення аудіо- та відеофіксації процесу", - сказав він.

Проте журналістів не пустили в судовий зал апеляційного суду Києва. В зал не змогли потрапити близько 50 журналістів. Їм пояснили, що приміщення, в якому буде слухатися справа, не може вмістити всіх бажаючих.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини