RU

Суд почав оголошення рішення по касації Тимошенко

29.08.2012, 10:40
Суд почав оголошення рішення по касації Тимошенко - Фото
44400dbd0a7e8d86cd9d51b9b975d628.jpg

Колегія суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ почала оприлюднення рішення за касаційною скаргою адвокатів екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на вирок Печерського районного суду та Апеляційного суду у газовій справі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, засідання почалося із запізненням на 15 хвилин. Сьогодні судді мають намір оголосити повний текст рішення

Нагадаємо, прокурори просять суд залишити в силі вирок Тимошенко за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією - 7 років позбавлення волі. Адвокати екс-прем'єра просять визнати незаконними рішення судів обох інстанцій і закрити справу у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Печерський суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-му році. 29 грудня 2011 року Апеляційний суд залишив у силі вирок, відхиливши всі клопотання захисту.

Також нагадаємо, що Тимошенко була заарештована повторно за рішенням Шевченківського суду Києва в рамках кримінальної справи, яка стосується її діяльності на чолі корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ). Цю справу зараз розглядає суд у Харкові.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини