RU

Суд почав допит мільярдера Гайдука у справі Щербаня

16.04.2013, 10:45
Суд почав допит мільярдера Гайдука у справі Щербаня - Фото
Віталій Гайдук в залі суду. На задньому плані два сина Євгена Щербаня (фото - ЛігаБізнесІнформ)
В Апеляційному суді Києва почався допит Віталія Гайдука у справі про вбивство Євгена Щербаня. Слідчий суддя на цьому допиті - Оксана Царевич.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, інтереси екс-прем'єр Юлії Тимошенко представляють її захисники Андрій Кожем'якін, Серіей Власенко та Олександр Плахотнюк. Присутні також сини вбитого бізнесмена Євген та Руслан, які мають статус потерпілих.

Тимошенко в суд не доставлена. Суддя Царевич прийняла рішення проводити допит без участі Тимошенко. Власенко заперечив, що вона повинна бути доставлена ​​до суду. Царевич зазначила, що до суду надійшли документи від Пенітенціарної служби, згідно з якими Тимошенко відмовилася від участі.

У Тимошенко як ув'язненої людини немає можливості хотіти чи не хотіти їхати до суду. Вона повинна бути доставлена, в іншому випадку суд повинен перенести засідання", - зазначив Власенко. Суддя не змінила свого рішення і викликала свідка.

Раніше допит Гайдука планувався на 8 квітня, проте був перенесений через хворобу судді Царевич.

Нагадаємо, раніше в суді в якості свідка допитали бізнесмена Сергію Таруту. Відповідаючи на запитання захисника екс-прем'єра Андрія Кожем'якіна, Тарута заявив, що йому нічого не відомо про причетність Тимошенко до замовлення вбивства Щербаня. У суді співвласник корпорації ІСД також розповів про конфлікт між компанією Індустріальний союз Донбасу та корпорацією Єдині енергетичні системи України. Тарута уточнив, що це був комерційний конфлікт без ворожих відносин.

Після засідання суду прокурор Олег Пушкар заявив журналістам, що Тарута кардинально змінив свої показання порівняно з тими, що давав на допитах у прокуратурі.

Досьє на Віталія Гайдука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини