RU

Суд по ЄЕСУ в Харкові розпочався, Тимошенко не привезли

28.04.2012, 10:48
Суд по ЄЕСУ в Харкові розпочався, Тимошенко не привезли - Фото
Судове засідання у справі Юлії Тимошенко в Харкові (фото - byut.com.ua)
Київський районний суд Харкова почав розгляд по суті кримінальної справи проти Юлії Тимошенко про діяльність корпорації Єдині енергетичні системи України. Підсудну до суду не привезли.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, інтереси екс-прем'єра в цій справі захищають четверо адвокатів - Сергій Власенко, Олександр Плахотнюк, Андрій Кожем' якін та захисник з кола близьких родичів, дочка Євгенія Тимошенко. Сторону державного обвинувачення у справі представляють прокурори Віктор Лобач і Вікторія Калита.

Засідання суду почалося о 10:00 і проходить у закритому режимі. Теле- і фотожурналістів не пускають до зали, оскільки на попередньому слуханні суддя Костянтин Садовський відмовив захисту Тимошенко в задоволенні клопотання про публічність судового процесу. За судовим процесом спостерігає посол Канади в Україні.

За дві години до початку процесу перед будівлею суду вишикувалися прихильники Партії регіонів.

Нагадаємо, в попередніх засіданнях суду у справі ЄЕСУ, які пройшли 19-20 квітня, екс-прем'єр не брала участь за станом здоров'я. Від огляду медкомісії МОЗ, яка була покликана визначити можливості участі ув'язненої або в судовому засіданні в суботу, Тимошенко відмовилася. Вчора в розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ з'явилися фото гематом Юлії Тимошенко і відповідний експертний висновок. У четвер вранці ці матеріали продемонстрували західним дипломатам.

Досьє на Юлію Тимошенко


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини