RU

Суд по боргу ЄЕСУ продовжить розгляд апеляції 11 жовтня

04.10.2012, 15:21
Суд по боргу ЄЕСУ продовжить розгляд апеляції 11 жовтня - Фото
1d25b6872f97a82e0f3d0487cf56f0d2.jpg
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перерву оголошено для того, щоб учасники процесу могли ознайомитися з матеріалами позовів та додатковими документами.

Нагадаємо, сьогодні Київський апеляційний господарський суд розпочав розгляд апеляції на рішення Господарського суду Києва, яким суд зобов'язав Кабінет міністрів виплатити Міністерству оборони РФ 3 млрд. 113 млн.грн. боргів корпорації Єдині енергетичні системи України.

Справа розглядалася колегіально у складі трьох суддів. На судовому засіданні були присутні представники Міноборони РФ, компанії ЄЕСУ, Кабінету міністрів, Держказначейства.

В ході розгляду апеляції, представник ЄЕСУ просив Київський апеляційний госпсуд скасувати рішення госпсуду Києва за позовом Міноборони РФ, не розглядаючи справу по суті.

Також, представляючи апеляційну скаргу, представник Кабміну попросив апеляційний госпсуд  скасувати рішення суду першої інстанції.

Нагадаємо, 19 вересня Господарський суд Києва частково задовольнив позов Міноборони РФ по боргу ЄЕСУ, зобов'язавши Україну виплатити російській стороні 3 млрд. 113 млн 53 тис. 506 грн.

Міністерство оборони РФ звернулося в Госпсуд Києва з позовом про виплату урядом України 3 млрд. 239,45 млн.грн. у справі корпорації ЄЕСУ. Російська сторона зажадала залучити як відповідача, крім Кабміну України, Державну казначейську службу України. ЄЕСУ в справі фігурує як третя особа.

Зазначений обов'язок, як стверджує позивач, виник наприкінці 1990-х років, коли ЄЕСУ на чолі Юлією Тимошенко не виконала гарантовану урядом України на чолі з Павлом Лазаренком угоду 1997 року про постачання корпорацією ЄЕСУ продукції для потреб російського оборонного відомства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини