RU

Суд переніс справу Тимошенко по ЄЕСУ на кінець червня

21.05.2012, 10:51
Суд переніс справу Тимошенко по ЄЕСУ на кінець червня - Фото
Фото: ЕРА
Київський районний суд Харкова переніс засідання у справі корпорації Єдині енергетичні системи України відносно екс-прем'єра Юлії Тимошенко на 10:00 25 червня, - передає Інтерфакс-Україна.

Суддя Костянтин Садовський виніс постанову, не йдучи в дорадчу кімнату, відразу після того, як сторони процесу виклали свої позиції. "Суд постановив неможливим у цьому судовому засіданні розгляд справи за відсутності підсудної Тимошенко та її захисників", - сказав суддя.

Раніше Генпрокуратура заявляла про наміри просити суд перенести слухання справи у зв'язку з лікуванням підсудної.

Нагадаємо, 28 квітня Київський районний суд Харкова прийняв рішення про перенесення на 21 травня розгляду по суті справи стосовно Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації Єдині енергетичні системи України. Міжнародна медична комісія раніше прийшла до висновку, що Тимошенко повинна продовжувати лікування відповідно до розробленого лікарем Лютцом Хармсом графіком і не зможе 21 травня приймати участі в засіданні суду.

У справі ЄЕСУ Тимошенко звинувачується за 5 епізодів: організація заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 рр. шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 КК), замах на заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 рр. шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 27, ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК), несплата податку по підприємству ЄЕСУ (ч.3 ст27, ч.3 ст.212 КК), несплата прибуткового податку, (ч.3.ст.212 КК), вчинення злочину шляхом службового підроблення (ч.3 ст.27, ч.2 ст.366 КК).

Здійсненню цих дій передувало неповерненню в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $ 60 млн. Тимошенко звинувачується в тому, що вона, будучи керівником і фактичним власником корпорації ЄЕСУ, за попередньою змовою з колишнім прем'єр-міністром України Павлом Лазаренком здійснила замах на розтрату коштів держбюджету України в особливо великих розмірах шляхом покладання на Кабмін зобов'язань ЄЕСУ перед Міністерством оборони РФ на суму $405,5 млн.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини