RU

Суд переніс справу Тимошенко через її хворобу, - прокуратура

15.05.2012, 11:37
Суд переніс справу Тимошенко через її хворобу, - прокуратура - Фото
Фото: byut.com.ua
Про це повідомила сьогодні представник прокуратури Оксана Дрогобицька. "Засідання по суті у справі Тимошенко не відбулося. Справу перенесено за клопотанням державного обвинувачення, оскільки зараз засуджена Тимошенко перебуває на лікуванні, і вона не може реалізувати своє право виходячи з норм і вимог національного законодавства, виходячи з практики європейського суду і норм, які містяться в декларації із захисту прав особи і людини. Справу перенесено на 26 червня 2012 року ", - розповіла Дрогобицька, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прокурор також пояснила, чому звинувачення наполягало на перенесенні справи, в той час як Тимошенко дала письмову згоду на її розгляд без її участі. "Справу перенесено у зв'язку з хворобою Юлії Володимирівни, оскільки вона не може реалізувати своє право", - повторила вона.

У свою чергу захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко назвав таке рішення абсурдним і підкреслив, що таким чином і суд, і прокуратура сьогодні фактично визнали, що під час розгляду справи Тимошенко в суді першої інстанції і в апеляційному суді за відсутності екс-прем'єра порушувалися її права і ці рішення повинні бути скасовані.

"Вони сьогодні визнали, що навіть у касаційній інстанції має бути присутня Тимошенко. Це означає, що вона обов'язково повинна була бути присутньою на всіх засіданнях в суді першої інстанції і в апеляційному суді. Її не було в певні періоди ні там, ні там. Це означає, що все це потрібно скасувати і закрити справу ", - резюмував він.

Нагадаємо, сьогодні Вищий спеціалізований суд України у цивільних і кримінальних справах повинен був почати розгляд касаційної скарги захисників екс-прем'єра Юлії Тимошенко на рішення судів першої та другої інстанції в газовій справі. Захист вимагає закрити кримінальну справу у зв'язку з відсутністю в її діях складу злочину.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини