RU

Суд переніс розгляд скарги Луценка на невизначений термін

11.02.2013, 16:06
Суд переніс розгляд скарги Луценка на невизначений термін - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вимагає відводу судді-слідчого Віктора Кицюка. У суді оголошено перерву на невизначений час. Своє клопотання Луценка пояснив тим, що  Ренат Кузьмин може впливати не тільки на представника прокуратури, але і на суддю Кицюка, оскільки він є членом Вищої ради юстиції.

"У зв'язку з цим я вважаю, що ви не можете бути неупередженим і об'єктивним у цій справі до тих пір, поки Рената Кузьміна президент України не відсторонить від обов'язків члена Ради юстиції", - сказав Луценко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також Луценко зазначив, що суддя Кицюк давно і щільно спілкується з фігурантом його скарги - суддею Царевич. Луценко підкреслив, що Царевич також мала відношення до прийняття рішення про його незаконний арешт. "Хочу вам нагадати, що в ваш злощасний Печерський суд я прибув на 32-й день голодування, з відкритою кровотечею шлунку. І в цьому стані пан Вовк і його вовчиці, в тому числі Царевич, з якої ви п'єте каву на перерві, направили мене не в медчастину, не в швидку допомогу, а назад, в бетонний мішок, де я і отримав всі свої сьогоднішні медичні проблеми. Тож ви, як колега пані Царевич, як людина, яка ходить по Вищій раді юстиції і зокрема під членом цього органу Ренатом Кузьміним, не можете бути об'єктивним і справедливим у розгляді моєї скарги", - сказав він.

Луценко попросив суддю розглянути його відведення максимально об'єктивно і тим самим убезпечити себе від кримінальної справи по незаконному рішенню після чергового рішення Європейського суду.

Суддя Кицюк зауважив, що питання відводу судді-слідчого буде вирішувати, у відповідності з новим Кримінально-процесуальним кодексом, інший суддя-слідчий, який буде визначений комп'ютерним жеребкуванням. У зв'язку з цим він оголосив перерву в судовому засіданні на невизначений час.

Раніше суддя Кицюк відмовив у відводі прокурора, не знайшовши для цього підстав. Луценко вимагав відводу представника прокуратури, оскільки вважає, що об'єктивно представляти інтереси прокуратури у справі може хіба що генеральний прокурор Віктор Пшонка.

Нагадаємо, сьогодні в Печерському районному суді Києва проходить чергове судове засідання з розгляду скарги Луценка на постанову про закриття кримінальної справи за його заявою від 26 грудня 2012 року про вчинення відносно нього злочину посадовими особами Генеральної прокуратури та суддями Печерського і Апеляційного судів Києва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини