Суд переніс розгляд апеляції по боргах Тимошенко

11.10.2012, 11:51
Суд переніс розгляд апеляції по боргах Тимошенко - Фото
244741ebdc69ca77e2d958d242f3ead5.jpg

Розгляд апеляції Кабміну за боргами корпорації ЄЕСУ перед Міноборони РФ продовжиться 22 жовтня

Розгляд апеляції Кабінету міністрів України за боргами корпорації ЄЕСУ перед Міноборони РФ відклали до 22 жовтня 9:15. Таке рішення суд ухвалив у зв'язку з необхідністю вивчення додаткових матеріалів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед цим суд відмовив у клопотаннях представника ЄЕСУ Олександра Ковальчука про те, щоб витребувати ряд документів, зокрема, документи з Міністерства оборони і Міністерства фінансів РФ про облік заборгованості ЄЕСУ. Також він просив витребувати інформацію з Міністерства фінансів України про облік цього боргу, а також обліку гарантій за зобов'язаннями ЄЕСУ, якщо такі були.

Нагадаємо, 19 вересня Господарський суд Києва частково задовольнив позов Міноборони РФ по боргу ЄЕСУ, зобов'язавши Україну виплатити російській стороні 3 млрд. 113 млн 53 тис. 506 грн.

Міністерство оборони РФ звернулося в Госпсуд Києва з позовом про виплату урядом України 3 млрд. 239,45 млн.грн. у справі корпорації ЄЕСУ. Російська сторона зажадала залучити як відповідача, крім Кабміну України, Державну казначейську службу України. ЄЕСУ в справі фігурує як третя особа.

Зазначений обов'язок, як стверджує позивач, виник наприкінці 1990-х років, коли ЄЕСУ на чолі Юлією Тимошенко не виконала гарантовану урядом України на чолі з Павлом Лазаренком угоду 1997 року про постачання корпорацією ЄЕСУ продукції для потреб російського оборонного відомства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"