RU

Суд переніс розгляд апеляції по боргах Тимошенко

11.10.2012, 11:51
Суд переніс розгляд апеляції по боргах Тимошенко - Фото
244741ebdc69ca77e2d958d242f3ead5.jpg
Розгляд апеляції Кабінету міністрів України за боргами корпорації ЄЕСУ перед Міноборони РФ відклали до 22 жовтня 9:15. Таке рішення суд ухвалив у зв'язку з необхідністю вивчення додаткових матеріалів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед цим суд відмовив у клопотаннях представника ЄЕСУ Олександра Ковальчука про те, щоб витребувати ряд документів, зокрема, документи з Міністерства оборони і Міністерства фінансів РФ про облік заборгованості ЄЕСУ. Також він просив витребувати інформацію з Міністерства фінансів України про облік цього боргу, а також обліку гарантій за зобов'язаннями ЄЕСУ, якщо такі були.

Нагадаємо, 19 вересня Господарський суд Києва частково задовольнив позов Міноборони РФ по боргу ЄЕСУ, зобов'язавши Україну виплатити російській стороні 3 млрд. 113 млн 53 тис. 506 грн.

Міністерство оборони РФ звернулося в Госпсуд Києва з позовом про виплату урядом України 3 млрд. 239,45 млн.грн. у справі корпорації ЄЕСУ. Російська сторона зажадала залучити як відповідача, крім Кабміну України, Державну казначейську службу України. ЄЕСУ в справі фігурує як третя особа.

Зазначений обов'язок, як стверджує позивач, виник наприкінці 1990-х років, коли ЄЕСУ на чолі Юлією Тимошенко не виконала гарантовану урядом України на чолі з Павлом Лазаренком угоду 1997 року про постачання корпорацією ЄЕСУ продукції для потреб російського оборонного відомства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини