RU

Суд пішов вирішувати, як розглядати апеляцію Луценка

08.05.2012, 13:13
Суд пішов вирішувати, як розглядати апеляцію Луценка - Фото
5c17e1e2084f5987b79fb73382d435b0.jpg
Суддя Апеляційного суду міста Києва Іван Рибак пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення за клопотанням захисту  Юрія Луценка про проведення судового слідства при розгляді апеляції на вирок Печерського суду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прохання провести судове слідство виклали захисники Луценка Олексій Баганець та Ігор Фомін. Адвокати вказали, що слідство в суді першої інстанції було неповним і однобоким.

Луценко підтримав позицію свого захисту. "Вирок мені винесений суддею, який не був незалежним, був винесений, по суті, незаконним складом суду. Коли тільки призначили Вовка на слухання моєї справи, я відразу вимагав його відводу з тієї причини, що Вовк сам був фігурантом кримінальної справи за скоєння ним посадових злочинів. Він сам ходив під криміналом, за яким судив мене. Унікальний, напевно, випадок в українському судочинстві. У такій ситуації говорити, що відносно мене був справедливий незалежний суд - просто смішно", - сказав він.

Екс-міністр також підкреслив, що вирок Печерського суду не підтверджений жодним показанням свідка або доказом, дослідженим на засіданнях.

"З точки зору права у нас є всі підстави для поновлення судового слідства, а панує в цих стінах право, ми дізнаємося з того, яким буде рішення суду", - додав він.

Нагадаємо, раніше сьогодні адвокат Луценка Олексій Баганець заявив, що судове слідство судом першої інстанції було проведено неповно і з порушеннями. Так, за словами адвоката, були допитані не всі свідки. Серед прізвищ недопрошенних Баганець назвав колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника, які підписували документи, які фігурують у кримінальній справі.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини