RU

Суд пішов вирішувати, чи відпускати Тимошенко на волю

21.08.2012, 13:13
Суд пішов вирішувати, чи відпускати Тимошенко на волю - Фото
31ba2b265a9c55f0115733784f165526.jpg

Прокурор Оксана Дрогобицька просить Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ не задовольняти касацію по газовій справі Юлії Тимошенко. Колегія суддів пішла у дорадчу кімнату для ухвалення рішення у справі.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, у своєму виступі Дрогобицька зазначила, що в ході дослідження матеріалів справи Печерський районний суд і Апеляційний суд Києва встановили: Тимошенко вчинила злочин, що завдало істотної шкоди державним інтересам.

За словами прокурора, в результаті підписаних газових контрактів з Росією ціна на газ для України виявилася найвищою серед європейських країн: "За таких умов всі заяви Тимошенко та її захисту про нібито вигідні газові контракти є цинічними. Ці контракти завдали і продовжують завдавати багатомільярдні збитки для України".

Дрогобицька уточнила, що матеріали, зібрані в ході досудового та судового слідства, підтверджують збитки НАК Нафтогаз України від підписання контрактів в сумі 1,5 млрд.грн.

"Внесену касаційну скаргу прошу залишити без задоволення", - сказала Дрогобицька.

Після того як прокурор завершила свій виступ, колегія суддів пішла в дорадчу кімнату для ухвалення рішення. Головуючий суддя Станіслав Міщенко не уточнив, коли саме буде оголошено це рішення, сказавши лише, що час оголошення буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, 11 жовтня Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України в рамках справи про перевищення влади і службових повноважень при підписанні газових угод з РФ в 2009 році. Сторона захисту в касаційній скарзі просить скасувати вирок Печерського суду.


Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини