RU

Суд підтвердив законність повторного арешту Тимошенко

21.12.2011, 17:12
Суд підтвердив законність повторного арешту Тимошенко - Фото
Фото: прес-служба БЮТ
Колегія суддів апеляційного суду Києва визнала законною постанову Шевченківського районного суду Києва про обрання екс-прем'єру Юлії Тимошенко запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою у справі ЄЕСУ.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, рішення колегії оголосила головуюча у справі суддя Ольга Єфімова після тригодинного перебування у дорадчій кімнаті. Оголошення рішення апеляційного суду присутні в залі народні депутати зустріли 10-хвилинним скандуванням "Фашисти!"

Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко вимагав скасувати постанову Шевченківського районного суду міста Києва про повторний арешт Тимошенко, прийняту на виїзному засіданні. "Це набір слів, який не має нічого спільного ні з юриспруденцією, ні з логікою", - сказав він.

Зокрема, адвокат висловив обурення тезою судді Шевченківського суду про те, що "перебуваючи на волі, Тимошенко може перешкоджати слідству". "Як, перебуваючи у слідчому ізоляторі, прикута до ліжка, Тимошенко може ухилятися від слідства?" - запитав він.

Нагадаємо, 8 грудня Шевченківський суд протягом 12 годин у палаті медчастини Лук'янівського СІЗО розглядав клопотання Генеральної прокуратури про взяття вже ув'язненої Тимошенко під варту в рамках іншої кримінальної справи ЄЕСУ. У результаті суд ухвалив рішення про арешт Тимошенко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини