RU

Суд підтвердив незаконність арешту координатора врадіївської ходи

19.08.2013, 13:22
Суд підтвердив незаконність арешту координатора врадіївської ходи - Фото
Василь Любарець (фото - facebook.com)
Сьогодні Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу адвоката Дениса Овчарова на постанову Шевченківського районного суду, за якою цивільний активіст Василь Любарець отримав 10 діб адміністративного арешту за ст.185-1 КУпАП. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив сам адвокат.

Юрист АТ Юскутум зазначив, що суд констатував, що не може бути відповідальності за порушення порядку проведення зборів і мітингів за ст.185-1 КУпАП, оскільки порядок проведення зборів і мітингів не передбачений чинним законодавством.

Овчаров зазначив, що сьогодні був створений гарний прецедент, який підтверджує, що відсутність законодавчого врегулювання - це фактор, що виключає склад адміністративного правопорушення.

Крім того, повідомив юрист, 16 серпня була залишена без задоволення скарга Шевченківської прокуратури, якою спростовувалася постанова суду першої інстанції, про відсутність складу адміністративного правопорушення в діях Любарця за ст.185-1 КУпАП.

Нагадаємо, 22 липня Шевченківським судом було винесено два судових рішення, за одним з яких Василь Любарець був виправданий суддею Волокітиною Н.Б., у зв'язку з відсутністю складу злочину за статтею 185-1 КУпАП і в той же час суддя Саадулаєв А.І. визнав Любарця винним і присудив десять діб адмінарешту, практично по аналогічних справах.

Любарець був координатором врадіївської ходи, мирної акції проти свавілля міліції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини