RU

Суд підтримав ЦВК - Тимошенко й Луценка в бюлетенях не буде

03.09.2012, 16:42
Суд підтримав ЦВК - Тимошенко й Луценка в бюлетенях не буде - Фото
a4741fe29777c75f32b5d95a8353fb04.jpg
Київський апеляційний адміністративний суд визнав правомірним відмову Центральної виборчої комісії включити у виборчі бюлетені прізвища Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Відповідне рішення на скаргу ВО Батьківщина КААСУ виніс сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у своїй скарзі ВО Батьківщина просила суд визнати протиправними дії Центральної виборчої комісії та скасувати постанову № 632 від 29 серпня 2012 року "Про форму і текст виборчого бюлетеня".

Представник ВО Батьківщина в ЦВК Руслан Князевич в суді нагадав, що, відповідно до закону "Про вибори народних депутатів", в бюлетенях друкується перша п'ятірка партійного списку, затверджена з'їздом, а не зареєстрована Центрвиборчкомом. При цьому включити або виключити прізвище з виборчого списку може тільки з'їзд партії, а не ЦВК, тому прізвища Тимошенко й Луценка повинні бути надруковані в бюлетенях.

У свою чергу, представник Центрвиборчкому Наталя Ларіна зазначила, що, оскільки Тимошенко і Луценко не були зареєстровані кандидатами в нардепи, вони не є суб'єктами виборчого процесу. Крім цього, за її словами, вони не можуть бути обраними народними депутатами у зв'язку з наявністю непогашених судимостей. На думку представника ЦВК, внесення таких кандидатів у бюлетень буде вводити виборців в оману.

Заслухавши думки сторін, суд вирішив, що дії Центрвиборчкому були правомірними.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини