Суд оштрафував Фаріон на 22 тисячі за образу комуніста

24.09.2013, 15:44
Суд оштрафував Фаріон на 22 тисячі за образу комуніста - Фото
Ірина Фаріон, Олександр Зубчевський

Депутат від Свободи повинна відшкодувати моральну компенсацію депутату від КПУ за слова про "ублюдка, якого потрібно ізолювати"

Сьогодні Шевченківський районний суд Львова сьогодні частково задовольнив позов народного депутата-комуніста Олександра Зубчевського до колеги по парламенту з фракції Свобода Ірини Фаріон. Депутат-націоналіст повинна буде заплатити 22 тисячі гривень за "образу носія російської мови" - 20 тисяч ображеному Зубчевському і 2 тисячі судових витрат. Про це повідомляє УНІАН.

Виручені за образу честі і гідності гроші комуніст Зубчевський пообіцяв перерахувати на підтримку шкіл з російською мовою навчання. "Нехай і не вся сума задоволена судом у якості морального збитку, але навіть та, яка надійде від "свободівки", послужить гарною підмогою для розвитку російськомовних шкіл", - цитує Зубчевського прес-служба КПУ.

Нагадаємо, конфлікт між Фаріон та Зубчевським стався на грунті виступів останнього в парламенті російською мовою.

"Я можу назвати це одним єдиним словом - "ублюдок". Його потрібно ізолювати. Більше я нічого коментувати не буду" , - так прокоментувала тоді Ірина Фаріон мовний конфлікт у Раді.

18 березня Зубчевський подав позов, в якому вимагав стягнути з Фаріон 100 тис. грн , в якості компенсації за заподіяну йому моральну шкоду образами на його адресу.

Досьє на Ірину Фаріон
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!