RU

Суд оштрафував Фаріон на 22 тисячі за образу комуніста

24.09.2013, 15:44
Суд оштрафував Фаріон на 22 тисячі за образу комуніста - Фото
Ірина Фаріон, Олександр Зубчевський
Сьогодні Шевченківський районний суд Львова сьогодні частково задовольнив позов народного депутата-комуніста Олександра Зубчевського до колеги по парламенту з фракції Свобода Ірини Фаріон. Депутат-націоналіст повинна буде заплатити 22 тисячі гривень за "образу носія російської мови" - 20 тисяч ображеному Зубчевському і 2 тисячі судових витрат. Про це повідомляє УНІАН.

Виручені за образу честі і гідності гроші комуніст Зубчевський пообіцяв перерахувати на підтримку шкіл з російською мовою навчання. "Нехай і не вся сума задоволена судом у якості морального збитку, але навіть та, яка надійде від "свободівки", послужить гарною підмогою для розвитку російськомовних шкіл", - цитує Зубчевського прес-служба КПУ.

Нагадаємо, конфлікт між Фаріон та Зубчевським стався на грунті виступів останнього в парламенті російською мовою.

"Я можу назвати це одним єдиним словом - "ублюдок". Його потрібно ізолювати. Більше я нічого коментувати не буду" , - так прокоментувала тоді Ірина Фаріон мовний конфлікт у Раді.

18 березня Зубчевський подав позов, в якому вимагав стягнути з Фаріон 100 тис. грн , в якості компенсації за заподіяну йому моральну шкоду образами на його адресу.

Досьє на Ірину Фаріон
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини