Суд ООН визнав, що може приймати рішення у справі Україна-РФ

19.04.2017, 16:48
Суд ООН визнав, що може приймати рішення у справі Україна-РФ - Фото
Фото: EPA

Суд ООН в Гаазі визнав, що має юрисдикцію "prima facie" для розгляду позову України проти Росії, заявив голова суду

Міжнародний суд ООН визнав, що володіє юрисдикцією "prima facie" для розгляду за позовом України проти Росії. Про це під час засідання суду в Гаазі заявив його голова Ронні Абрахам.

Визнання юрисдикції "prima facie" є необхідною умовою для затвердження тимчасових заходів проти Росії.

Говорячи про звинувачення України на адресу РФ по Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, голова заявив: "Суд вважає, що частина аргументів України підпадають під юрисдикцію "prima facie" суду".

"Суперечку неможливо вирішити за допомогою переговорів... Це дозволяє говорити, що вимоги "prima facie" були виконані", - сказав Абрахам.

У понеділок, 6 березня, Міжнародний суд ООН в Гаазі почав слухання за позовом України проти Росії. Позов був поданий 16 січня з метою залучення РФ до відповідальності за підтримку тероризму на сході України і дискримінацію етнічних українців і кримських татар в Криму.

Читайте також: МЗС: Росія в Гаазі розповідає новини пропагандистів

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами