Суд оголосив у справі ЄЕСУ перерву до 5 березня

Суд оголосив у справі ЄЕСУ перерву до 5 березня - Фото
Источник фото: byut.com.ua
12.02.2013, 11:05

Суд ухвалив вважати неможливим розгляд справи за відсутності підсудної Тимошенко та її захисника

В судовому засіданні по справі щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко про фінансові зловживання корпорації Єдині енергетичні системи України оголошено перерву до 5 березня, - передає Інтерфакс-Україна.

"Суд ухвалив вважати неможливим розгляд справи за відсутності підсудної Тимошенко Юлії Володимирівни та її захисника (її дочки Євгенії Тимошенко, - ред.). В судовому засіданні оголошується перерва до 5 березня, 10:00 ранку", - сказав суддя Костянтин Садовський на засіданні у вівторок .

Раніше повідомлялося, що Тимошенко знову відмовилася прибути на засідання Харківського суду по справі ЄЕСУ. Також захист екс-прем'єра вважає, що медичної можливості доставити Юлію Тимошенко в суд у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня, не застосовуючи при цьому тортур, немає. Печерський районний суд Києва переніс на 13 лютого проведення слідчих дій у досудовому розслідуванні справи про вбивство народного депутата Євгена Щербаня. Слідчий суддя по справі Оксана Царевич також постановила забезпечити доставку Юлії Тимошенко на наступне судове засідання.
Популярне