RU

Суд Одеси почне розглядати справу про замах на Путіна

05.12.2012, 11:07
Суд Одеси почне розглядати справу про замах на Путіна - Фото
Адам Осмаєв у супроводі бійців СБУ (фото - Перший канал)
Приморський районний суд Одеси сьогодні почне попередні слухання у справі відносно уродженця Грозного Адама Осмаєва, обвинуваченого в підготовці замаху на президента Росії Володимира Путіна.

У лютому 2012 року спецслужби Росії і України повідомили про затримання в Одесі злочинців, які перебували в міжнародному розшуку. З їх свідчень нібито випливало, що вони готували замах на Володимира Путіна. Він повинен був відбутися відразу після березневих виборів президента РФ.

Один з підозрюваних Ілля Пьянзін екстрадований з України до Росії в кінці серпня 2012 року. Тоді ж генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що Київ не збирається екстрадувати головного підозрюваного у справі про замах - Адама Осмаєва - до прийняття рішення Європейським судом з прав людини щодо законності цієї видачі.

Європейський суд з прав людини прийняв рішення рекомендувати Україні тимчасово не видавати РФ головного підозрюваного у справі про підготовку замаху на президента РФ. ЄСПЛ ще не приступив до розгляду справи по суті, але так як  йдеться про питання життя і смерті людини, рекомендував Україні призупинити процес екстрадиції до закінчення розгляду справи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини