RU

Суд не задовольнить касацію Тимошенко

29.08.2012, 11:33
Суд не задовольнить касацію Тимошенко - Фото
8d0fd3ef0aab7bc9137a3cbe2fdc79ac.jpg

Колегія суддів Вищого спеціалізованого дійшла висновку, що касаційна скарга адвокатів Юлії Тимошенко на вирок Печерського районного суду та Апеляційного суду у газовій справі не підлягає задоволенню.

"Заслухавши доповідь судді, пояснення захисників Плахотнюка, Сірого, Сухова, учасників судового розгляду Власенка, Титаренка на підтримку касаційних скарг, думку прокурорів, які заперечували проти задоволення касаційної скарги, позицію представника цивільного позивача, перевіривши матеріали справи, колегія суддів дійшла висновку, що касаційна скарга захисника Плахотнюка в інтересах засудженої Тимошенко, а також касаційні скарги учасників судового розгляду Власенка й Титаренка задоволенню не підлягають", - сказано в мотивувальній частині рішення, яку читає суддя Олександр Єлфімов.

На думку колегії суду, доводи адвоката Плахотнюка в касаційній скарзі про відсутність в діях Тимошенко складу злочину, передбаченого ч.3 ст 365 Кримінального кодексу - безпідставні.

Нагадаємо, сьогодні суд почав оголошувати рішення касаційної скарги адвокатів Юлії Тимошенко на вирок Печерського районного суду та Апеляційного суду у газовій справі.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини